A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Makina ime e plote:
  [​IMG]
   
 2. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  [​IMG]
  Kjo eshte makina qe kam tani"me rreklama siper" :wink:
   
 3. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ajo tjetra eshte e imja!!!! /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 4. Engjelli_Vdekjes

  Engjelli_Vdekjes Primus registratum

  Re: A keni makine?

  o cuna edhe une kam i makine mer.mercedes e kam prodhimi i vitit 95.me nafte nuk qahet lala se edhe kete ka me e shit po ju them qe makinat ikin e vine po kujdes shpetesine se ju merr koken.bye shifena me vone ne chat
   
 5. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ta mbeshtes.....mendimin
   
 6. Engjelli_Vdekjes

  Engjelli_Vdekjes Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ke te drejte lal ta mbeshtes edhe une mendimin.kush qe ai bir kumlle qe shpiku erresiren
   
 7. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  erresira!!!!!!............!!!!!!!!eshte..............wow!!!!!!!thone se s'e di!!!!!
   
 8. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao!
   
 9. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao!
   
 10. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Tregu i automobileve ne europe ndryshon nga ai ne SHBA. Ketu shiten marka qe atje nuk njihen dhe e anasjellta.
  Une te sugjeroj nje makine Japoneze, jane shume jetegjate dhe durojne "drurin" qe i jep shoferi i ri para se te fitoje eksperiencen.


  Ne amerike nuk shiten Alfa Romeo, Citroën, Renault, Peugeot, Fiat, Lancia, Opel etj etj.

  Une do kisha shume qejf te kisha ndonje tip keshtu, por e vetmja menyre eshte te porosisesh eksport special qe nuk t'a leverdis.
   
 11. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: A keni makine?

  une kam makine qepese:butterfly...eshte prodhim i ri i kesaj firme,punon mire... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Tamon si e imja :eek: megjithese nuk e perdor naiher se mesoj siper /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: A keni makine?

  una di ta perdor eeee,ke inot ti????? :smash: una kam dhe makine qe grin mishin,firmato.....ke inot ti???? :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  [​IMG] Tull fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:
   
 16. Engjelli_Vdekjes

  Engjelli_Vdekjes Primus registratum

  Re: A keni makine?

  o robo 79 nga e ke gjet ate makine mer ate laden apo trabanin apo moskovi4in se spo e dalloj mire .nga muzeu i luftes e ke marre.
   
 17. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: A keni makine?  o belina varet nga shuma qe ke ne duare te shpenzosh,po deshe nje makine te re merr nje peugeot 307 eshte cilesu makina me mire e vitit
  un pervete nuk jam penu pewr la mia scelta.

  ja dhe peugeot 307 [​IMG]
   
 18. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  [​IMG]
  Ty te jap ket qe eshte me e keqe :thumbsup:
   
 19. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  me duket se :wub: :kiss: :kiss: :kiss: ajo eshte nje nga ato endrrat me te bukura!!!!
   
 20. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kjo dhe me shume per ty :kiss:
   

Shpërndajeni këtë faqe