A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: A keni makine?

  une nuk e specifikova, dhe s'me pelqen te hapem (e ke parasysh besoj), por ai (rapper ishte me duket) foli per mu sikur me njihte...dmth lene se s'eshte per ty tha - eshte per bosa , po ku e dinte ai si jam une, dmth edhe mund te jem edhe mund te mos jem

  p.s. e kam ne shpi nje makine si ajo (nuk eshte e imja :cry: cmq eshte e papit time)
   
 2. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  epo c'te bejme dikush do jetoje ne shqiperi meqe ju iket e na late...eeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry:
   
 3. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Epo Kur u ndame kto na rane
  Ju te beni qef ne Shqiperi dhe ne te vuajme jashte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Epo ne kemi akoma ate mentalitetin qe po pate nje Benz ose BMV je boss
  Per ate pune dhe une kam benz(smart) /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ça smart ke ti :mad: :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  e dua dhe une nje smart :cry: :cry:
   
 6. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Bej patenten njehere :devil:
   
 7. Heliode1010101

  Heliode1010101 Primus registratum

  Re: A keni makine?

  american muscle sigurisht nqs e keni pare
  2fast and 2furious. :smash:
   
 8. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  :wink: Do te pelqente he
   
 9. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  po mua qe e kam patenten do ma blesh nje smart se vdes per nje blu???!!!!
   
 10. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kur te filloj pune te caritasi :tipsy:
   
 11. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  shpejt pra hec luaj kembet!!!!!!!!!pse ma kishe ble me vertete??????????? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :wub:
   
 12. ONi

  ONi Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  [​IMG]

  Spec List: Engine; 2.0 litre, Gti Devil twin exit exhaust, Pipercross induction kit + cold air feed, Ecotek widget, Dyno'd at 185 bhp
  Wheels: 7/17 mille miglia evos Avon rubber
  Bodywork: Full ecosse equisse kit (bumpers, side skirts), Ecosse rear roof spoiler, Colour coded mirrors, side trim, vent and bumpers Debadged
  Ice: Alpine flip screen MD unit, Alpine DVD voice nav unit, Alpine CD changer (6)
  Alpine sound processor, 1 soundstream amp (600 - running rear parcel shelf 4x4 and rear three quarter panel full ranges)
  1 genesis amp (400 - running front components) 1 Kenwood amp (600 - running sub)
  1 solo baric 12 inch sub, 2 component Infinity Kappa's, 2 full range 4x4 kappa's, 2 Caliber full/high rangers
  1 farad cap, serious sound deadening, neon's under dash, seats and in boot
  [​IMG]
   
 13. Guest

  Re: A keni makine?

  Fuori stradat me kane hypur ne qef :rolleyes:
   
 14. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Gjeneralo jane te mdheja shume ato /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Edhe shoferi te paska ngel pa i dhene te dhenat,
  sa dhembe ka
  sa vjeç
  sa pesho
  ku e ka shpine
  dhe femer apo mashkull
  Po nje cop Peugoet 206 eshte aman,kushtojne me shume ato qe ka siper sesa makina vete :eek: :eek:
   
 16. ONi

  ONi Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  robo aq kam aq mbaj. ajo 206 gti ben ca shikoji njehere cmimet lately /pf/images/graemlins/smile.gif brand new i mean
   
 17. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Accura Integra. 4 Cilindra, me marrshe, jo ndonje gje shume luks, sidoqofte japoneze, mund te kisha mare dhe me te medha (si me pare) por nuk kam ndermend te coj leket benzine, as prioritet te bej sfilate makinash ne rruge nuk kam.

  [​IMG]
  Kjo eshte origjinali

  [​IMG]
  Kjo eshte e nje tjetri qe e ka ul pak dhe i ka vene extra per ta bere si te Fast and Furious.


  Te apasionuarit mbas shpejtesise i ftoj te shijojne fotografite e shumta te aksidenteve ne shtetin tim, Massachusetts SHBA:
  http://towzone.com/roadkill.html
   
 18. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Edhe una kam po nuk e nxje fotografin se kam hall se ma marin mesysh se eshte alamet vature, me timon, me dyer, me rrota, me bori dhe me rajdjo. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Mua me mungojne rrotat...

  U pa puna po te jap borxh te miat. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Makina e Lara Croft
  Peugeot 405 StationWagon

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe