A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: A keni makine?

  kam nje peugeot 307 1400 diesel [​IMG]
  dhe nje fiat punto
  dhe kam nje tren, kam stacionin e trenit nje hap nga shpia
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  Re: A keni makine?

  un kam nje makin qe mpref lapsat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. zog

  zog Primus registratum

  Re: A keni makine?

  une kam nji makin qe RRUN lesht..............maqine rroje ta kisha llafen.... esht aq e mir sa ma'qin mjekren /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. abs

  abs nuk e di...

  Re: A keni makine?

  prandaj t ishte rrit aq shume... :devil:
   
 5. mistrec-sarande

  mistrec-sarande Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kam nje benx 200D po ce do qe nuk kam patente. :cry:
  He se muajin tjeter do ta mare edhe una patenten /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. besnik

  besnik Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  po ti thuaj a keni patent, e pastaj kalo tek makinat e tek matorat e tek kamjonat e tjet e tjet
   
 7. Kostandina

  Kostandina Primus registratum

  Re: A keni makine?

  mazdo, deri tani motra e nis, meqe skam marre
  patenten /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 8. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Dhe une kam 2 vjet qe i jap makines(Polo) ne Angli pa patente e shyqyr zotit skam pas najhere problem. Me behet qefi paskam ne shoke te tjere :thumbsup:
   
 9. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Njera me iku per lesh dhe tani kam marre nje smart(shume e lezetshme) :thumbsup:
   
 10. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  te poshter me keni vjedh batuten :lol:
   
 11. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: A keni makine?

  une mund te kem :rolleyes: :goofy: ne dispozicionin tim nje
  [​IMG]
  dhe kete yllin :wub: qe i kam dhene nje here (ne shqiperi pa patente :devil: )
  [​IMG]

  .....por s'kam patente italiane :cry: : :cry: (jam si puna putrakut, me i biçiklete deri sa te marre patenten)
   
 12. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Eh si shume pretendime paske Rambla
  Clase E :thumbsup:
   
 13. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  Rambla lere se nuk eshte per ty Class E, Mercedesi eshte per bosa :thumbsup:
   
 14. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: A keni makine?

  me njeh gje ti mua se si jam? /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 15. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Je bosse ti Rambla :eek:
   
 16. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  makine kam dreqin po s'e tregoj marken se s'du me m'tall roboja pastaj!!!!me mjafton qe e kam si shpirt e kur kaloj une te tere kthejne koken e zgerllapsin syte(per makinen jo per mu!!!!!!!!) :lol: :lol:
   
 17. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Nuk kam tall njeri deri tani qe te tall ty qe te kam xhan :wink:
   
 18. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  sa shume te du une tyyyyyyyyyy!!!!!!!sa nje sllon sy delfin me benzine 5 pistona e cambio automatic!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:
   
 19. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Shihesh qe rri ne Shqiperi se vetem atje e degjova"sllon"
  Sdq shume me dashke :kiss:
   
 20. ilva

  ilva Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Po kemi vetem se eshte tek xhaxhi mekaniku, qe i rafte pika ishalla.
   

Shpërndajeni këtë faqe