A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kjo teori qe sjell ti ketu, eshte e vlefshme kur shoferi ka makine te shemtut /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Cuditerisht, kur makina eshte e bukur, pasagjeria dhe bukuria e saj jane te lidhura ne perpjestim te drejte me bukurine e makines, si dhe ne perpjestim te zhdrehte, me ate te shoferit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  po ti si e ke kerrin MLK /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Te madh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  mezi gjen parking dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Eh, duhet me dit me manovru se se fut dot me te paren ne parking /pf/images/graemlins/laugh.gif Po kur mesohesh me kerr te modh /pf/images/graemlins/laugh.gif ja mer doren masnej /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  ehe ja merr doren /pf/images/graemlins/laugh.gif

  me ça marshi i jep zakonisht ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  E kam me marsha automatik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Ndihesh pak "impotent" me kshu gjojnash automatike ti MLK ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  S'te duket vetja pak pasiv tek llamarina...kur puna o unilaterale?! /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 9. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  E di qe dukesh tip me eksperience ti Aurora /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. kalel

  kalel Primus registratum

  Re: A keni makine?

  po pytje ju duket kjo qe beni ju ???????ve bast qe jane pergjigjur te gjithe po!!!!!!!!!une pe rvete skam makine si do ja bej?
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  ti na fol per motin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: A keni makine?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  E di qe dukesh tip me eksperience ti Aurora /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  ...gjithsej duhet t'kem bo 6 rrug me instruktorin deri tashi;
  kur thuhet qe kuantiteti s'bo kualitetin /pf/images/graemlins/laugh.gif.
  Nese t'shkruaj ktu dhe instruktori jep msim akoma...do t'thot qe jom e kapshme ne kshu llamarinash,o'hooo. /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 13. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Me te djathten apo me te majten e nderron marshin ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif Po instruktori ul ne krah esht kur ja nderron marshat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ncncncn si s'perton /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. harap

  harap Guest

  Re: A keni makine?

  ML 270
   
 16. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: A keni makine?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ML 270

  [/ QUOTE ]

  E di /pf/images/graemlins/laugh.gif

  E coje ne lavazh se sot e kishe bo mo, llum fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: A keni makine?

  Une e shita kerrin per tiu kthyer 0.02 turbo me karburant bio (u bera ambjentalist) dhe me goma qe per momentin i kane rene nga mosperdorimi, eshte cabrio me sedilje per tek person por lekure ama, me nje drite xenon qe s'hyn ne pune pasi udhetoj vetem diten dhe kur s'bie shi. Ah se harrova, dhe 15 marshet qe ka, ia nderroj me gisht /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  ML 270

  Te tendin e ke re apo te qeveris? Po ven per haremin a ke mjaftueshem? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Une e shita kerrin

  Ke shti kerrin ti??? Sa ta bleu Muzeu Kombetar? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Une per vete po kerkoj i CampingCar...
   
 20. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: A keni makine?

  Une po kerkoj nji me rimorkio

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe