A keni makine?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Sallaku, 17 May 2003.

 1. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  edhe ti mi goc ndryshoj perdite :thumbsup: :goofy:
   
 2. zora

  zora Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ndrysho 5 ne dite thuaj se te ishte per nje kollaj :lol:
   
 3. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Bo boooo :eek: ,5 jane shume mi goc mer nje ne dite po hajrit :thumbsup: :tipsy:
   
 4. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  B.M.W.
  B=Bus
  M=Metro
  W=Walk
   
 5. insane

  insane Guest

  Re: A keni makine?

  nice one mistreco /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: A keni makine?

  kam nj biçiklete me kompanjol,ma kane sjelle prej jashte shtetit...tani jame duke marre patenten dhe vallai kam per ta marr nje fiat punto te ri se me pelqen shume shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. insane

  insane Guest

  Re: A keni makine?

  ka bicikleta ne fiat e? goxha rritje /pf/images/graemlins/laugh.gif
  per i vit mduket se e bleke 1 avion!!
   
 8. mostro

  mostro Putraku

  Re: A keni makine?

  pa krah ama vetem trupin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. insane

  insane Guest

  Re: A keni makine?

  perdor dyert e fiatit mer...
   
 10. eM

  eM Paper Moon

  Re: A keni makine?

  Kam dhe e kam verte shume shume xhan. U bene 6 vjet qe e kam dhe nuk e ndorj dot me asgje nen 30.000! If only I had that much money!!! *sigh*
  :shrug:
   
 11. naqja

  naqja Primus registratum

  Re: A keni makine?

  kam nje rreno dyshe...eshte shume e mire dhe pa shpenzime...
   
 12. roald

  roald Primus registratum

  Re: A keni makine?

  ça ngjyre?????
   
 13. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  Aktualet: BMW (ne Shqiperi), SAAB (jashte Shqiperis)


  Ajo qe me pelqen me shume eshte nje........
  [​IMG]
   
 14. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Ehhhhh,e kisha po sot ma vodhen /pf/images/graemlins/frown.gif Nji nga ditet me te trishtuara te jetes time kjo e sotmja.Ja ndolla vetes me pergjigjen e meparshme.Tani u bera me gjithe mend me BMW
  B=bus
  M=metro
  W=walk,walk dhe vetem walk /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Kush mutin ta vodhi me lal se shkojme e ja q*ime robt. :mad:
  Edhe mua ma vodhen nje here po ma prune mbrapsh se skishte dreq me e mbajte :lol:
   
 16. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  E shkreta makina ime,nga 3 muaj qe e kam ka shkua gati 20000km /pf/images/graemlins/frown.gif .Shyqyr zotit ec avash fare(240km/h)se vallaj nuk me mbaronte pune. :eek: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: A keni makine?

  un vdes per nji si puna ksaj
  [​IMG]
   
 18. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: A keni makine?

  Merrni makine qe te eci max 60 ne ore se ju del per hajer
  Ju e thote nje qe i din mire keto gjera :thumbsup:
   
 19. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: A keni makine?

  ajo eshte makine klas mor lal :thumbsup:
   
 20. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: A keni makine?

  Audi 80, turbo diesel. 1.6 cc. Great Car.... :thumbsup:
   

Shpërndajeni këtë faqe