A jane shkodranet pak mendjemedhenj?

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga Elsi, 26 Jan 2004.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  se na kajn inad te gjith n shqipni per stilin e jetes mondane clasike e moderne te gjitha i bajm...edhe fukaraja n shkoder kendon e te ban me qesh prap nuk ul kryt posht asht krenar me ken shkodran...masanej lot rrol klima natyra q eqytete tjera nuk i kajn...zoti ka fal shkodren e shkodrant ju a dhan privilegj por fatkeqsisht qeverit shqiptare e kufizojn ke tqytet historikisht..un jam separatist n ket aspekt gjynah me ken shkodra me ket vend qe sdin me ec perpara..
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  qa mos me ken menjemadh per dit e ma bukur shkodra
  [​IMG]
   
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 11. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk mund te jesh mendje madh , Kur dihet qe Shkodra eshte djepi i Humorit ska sens
   
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Ska pyll pa derra...
  Gjithsesi respect per Shkodren !
   
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Vetem kjo qe smund te thuhet, sepse ne ka njerez te thjeshte te respektueshem dhe te cilter, ata jane Shkodranet !
   
 14. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Do doja ti thoja nje fjale ne vesh atij qe ka hapur kete teme!
   
 15. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk besoj se Shkodranet jane menje medhenje. Nuk ka arsyje sepse njihen qe jane popull Shakaxhi
  Dhe menje medhenje dhe shakaxhi nuk shkon apo jo?
   

Shpërndajeni këtë faqe