A jane shkodranet pak mendjemedhenj?

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga Elsi, 26 Jan 2004.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mmm,,,Mendjemdhenj pakk,,,te humorit e te qejfit..po si Shkodranet ska kundd....:D
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Shkodrane/t,nuk jan mendjemedhenj,ato jane si femra e si meshkuj yje thujse t gjith t bukur.pastaj edhe qyteti ndikon, me bukurin natyrore humori i lindur e kajn n gjak ,gjithcka let rrol per qen ndryshe me shqiptart e viseve tjera.
   
 4. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Jan jan mendje mdhenj :p
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Si italianet noi noi ...hahaha
   
  Mistrec likes this.
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pak po me duket :D
   
  scadarsko likes this.
 7. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  jo pak por shum :d por e mbulojn me humorin
  :p
   
  scadarsko likes this.
 8. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Se paskam dit qe paska fillua konkursi i menemadhsis :p
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse menjemadh edhe ti je aaa?une them se duhet ndryshu kjo teme per arsy se shkodra nuk ka n gjak mendjemadhsin,por natyra e saj eshte kaq e bukur sa qytete tjera ja kajn zili..lumenj,liqene,alpet,detin ,grykderdhjen e bunes,kalane madhshtore,qyteti ku per dit bahet ma i bukur,njerezit pse jo jan class te bukur,vetem pak mirqenje e punesim e del qytet europian se dhe urbanistiken te till e ka...... Humori dhe mikpritja shkodrane ne sofrat e tyre jan t vecanta n krahasim me qytete tjera,po t ishin mendjemdhenj nuk ju qeshnin buzen shqipnis,jan serioz biles se n politike e qeshtje komtare ne ja vejm vulen per gjithcka....me nji fjal pervec humoriste jena serioze e me ranci t vecant.
   
  tropojanja and ShKoDRaN_PuRo like this.
 10. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Un nuk jam por ne pergjithsi Shkodrant jan pak , por jan te humorit te qejfit me kuptimin nuk i perulen kollaj njerze Sa per kto tjerat si permende leqenin ,drinin bunen ,detin, alpet i kemi .Por mos harro si shkodra dhe cdo qytet i shqiperis jan perzi njerezit :)
   
  tropojanja likes this.
 11. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Sme duken menjemedhenj..por jan te zot e vetes e zzakonisht merret per menjemadhsi!!
   
  Hope, scadarsko and ShKoDRaN_PuRo like this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  papapapa bollni mer amon vetvlersim ne max :p:p:p..Respekt per shkodren e meritoni!! :)
   
  scadarsko and ShKoDRaN_PuRo like this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ket desha t thoja..... Flm per opinionin.
   
  tropojanja likes this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ma mire me sha e levdu vedin, se sa te jesh egoist per tjetrin....
   
  tropojanja likes this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  ke fole taman ktu :p shkodranet jan pak t'drejten po na qunat jena ma ndryshe e t'sjellshem dhe ma gjentila ,spo shtoj ma shume spo e baj hartim :p
   
  tropojanja likes this.
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jane me dy fije ne koke
   
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  hahahaha por aman me dy fije kot sna doni :p
   
 18. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  haahahaaaahha kur more???ke 1 vit qe mke premtu unazen aha:p:p
   
 19. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Hope nga inat flasin kshu po he... Shkodran/e lind por nuk bahesh :p
   
 20. Universal

  Universal AnonymouS

  Se kuptoj pyetjen qe ushtrohet..
  Pse duhet te jesh shkodran qe te jesh mendjemadh !?
  Ajo varet nga karakteri i personit dhe jo prejardhja :)
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe