A DO TE DASHUROHESHIT ME NDONJE ANETAR/E ?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga lila20, 16 Jun 2004.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Alma...:p
   
  Almaa'95 and joetisti_ like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bobo ishalla s'eshte dashuruar me mua kjo Almaa'95. S'kam ndermend te bie aq thelle sa te mos me nxjerre as traktori nga "gropa" e dashurise :)

  (tema) une vuaj nga crregullimi i "ke te zgjedh me pare" :p
   
  hurtlocker, Balahk and Lisa like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do te dashurohesha. Shume here kam vuajtur nga dashuria, gjithsesi s'kam ndermend te heq dore.
   
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

 5. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  Jo...sme merr kush kom ngel nder Xd
   
 6. katsune

  katsune cherry blossom

  hajde pyetje hajde... pyetje me perspektive
   
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  Dhe ate e tera ne caps lock, te bie ne sy me mire :D
   
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  hmmm nuk e di nese vertet e arrin qellimin e te renit ne sy...ndoshta krijon efekt te kundert te ngjashem me perdorimin e ngjyres se kuqe, qe njerezit kujtojne se do verehet me shume ne shkrime/lajmerime, por ne te vertete nga disa studime te bera ka rezultuar se ka tendencen me te larte te evitohet nga shikimi i njerezve :)
   
  gurax likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Dashuria eshte e bukur ne cfare do lloj rethane ta njohesh.
   
  katsune likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po, do te dashurohesha. Ose me mire do ta pranoja me kenaqesi ndjesine kur te me kapte, sepse s'eshte ne doren tone mendoj.
   
 11. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  rruget e Zotit jane te pafundme
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dashuria kur te kafshon s'te le shume mundesi zgjedhjeje. Mire qe s'i kemi "agresive" keto te forumit se po te ishte keshtu do te na benin te provonim edhe embelsine por edhe hidherine qe ka brenda dashuria.

  S'kam ndermend, por s'perjashtoj asgje.
   
  hurtlocker and Balahk like this.
 13. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ...nje shkrimtar humorst italian i viteve 50-60 qe me pelqen jashtezakonisht shum, Giovanni Guareschi, pershkruan keshtu nje histori -perkthimi eshte i lire...

  ai e pau ate gjate nje balloje ne fshat dhe pasi vallezoi me te tha me vete, "kjo ehste tamam tipi i vajzes qe sdo dashurohesha kurre me te". por mqs ai sihte tip reflektiv qe nuk ngutej, e studjoi vajzen me shum kujdes per tre vjet dhe nje dite ja tha me ze te larte se pikerisht ajo ish tipi qe ai sdo dashurohej kurr me te. por kete her ja tha vajzes me ze te larte, dhe ajo ia ktheu me ate monedhe. keshtu qe sherri i tyre i pare i madh, ndodhi ne muajin e mjaltit" :)
  si dreqin kjo pune, ajo qe ti sa e shef e me shum eprbuzje e siguri i thua vetes "vec me ket jo" pikerisht ajo....dreq o pune ajo vete behet manaxherja e rroges tende :p
   
  Al-Punk and joetisti_ like this.
 14. Universal

  Universal AnonymouS

  Sjam nga ata tipa qe eci me felling qe kshu eshte e kote te them po.. :)
   
  joetisti_ likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kam thene qe dashuria mund te vij nga cdo vend ku te jepet mundesia te njohesh njerez te vecanet.

  Edhe ketu probabiliteti i kesaj,te njohurit te vecantes eshte shume i lart.

  i ke dyert e hapura ku do te jesh o zemer (dashuria) :)
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'e di.
   
 17. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  joetisti....emerove nje antare te forumit si interes tend te mundshem dashuror...not my business, po si je me llogari bankare??? ke trafiku naj ton kokain te paster? je pasardhes i rotschildeve??? ke naj llogari sekrete ne bahamas? goca eshte e kushtueshme, shitet jo me kg po me g ;) duhet ta ket si goj peshku e jo te car vertikalisht si gjitha te tjerat ;)
   
  Lisa likes this.
 18. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Kurre mos thuaj Kurre.....vete jeta nuk eshte e parashikueshme , si mund te jete ndjenja?
   
  Balahk and hurtlocker like this.
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Me shume mundesi ka te bie nga ballkoni sesa te bie ne dashuri ketu.
  I kam si vëllezër lol
   
  Balahk likes this.
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  mos ja mbyll dyert dashuris moj,se del naj pend keputur ketej e te rremben zemren :p
  ndersa deres ballkonit vendosi dere te blinduar se do biesh edhe nuk kemi ku te gjejm te voglen e forumit :)
   
  Almaa'95 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe