A do nje birre e??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga albavina, 24 Mar 2004.

 1. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Po mire them,ti me thu ec ha e pi,une du dhe gic shqiperie.
  (s'kam faj nga njera ane se turshit i mora te mira).
   
 2. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  mirmjesi per ty eshte mirdita per mu :wave: pse ca ka nje birr ne mengjes :confused: te sjell ne humor nqs je zgjuar me nerva p.sh /pf/images/graemlins/wink.gif ai bossi mbase nuk dallon shishen po ka rrezik te te dalloje ty pasi te kesh kthyer gjysmen e shishes /pf/images/graemlins/laugh.gif
  cheers mate :kiss:

  xhoni, gicin e natyralizojm shqiptar ere :wink:
   
 3. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  E para nuk e kam 82-shko por LeoEni.. dhe plotesoje plot mos e bej vetem Leo Si e shkruve me par te "Zona e Tifozve"( E din vet psen ti). :kiss:
  E dyta nuk pi birr dhe pik, :mad: sikur te vdes nga merzia, se vetem per keq te mesoni ju. :smash:
  E treta m'base ke ekranin te pa paster :rolleyes: por dhe une nuk jam ne terezi kto kohe, kam deshir vetem te rri vetem. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 4. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  un te mesoj keq ty :confused: jo mi yll se e kam me verte, nuk po them pi perdit por 1her ne jave p.sh kur merzitesh mos u meno fare po ktheje shishen :thumbsup: eshte me mire se te rrish vetem, te pakten ke nje shok :wink:
  ok Eni :kiss:
   
 5. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Ufuuuuuuuuuuuuuuuu ju me merzitet por nuk me pelqen mo, qa ti bej :shrug:
  A nuk mundesh ta Shkruash LeoEni.. :confused:
   
 6. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  ok Leoeni mos e meso birren :shrug: po ca figure do besh ne nje bar kur e gjithe shoqeria merr birra :confused: do pish coca cola :rolleyes:
   
 7. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Jo do mar çaj :lol:
   
 8. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  mahhh :confused: mir qe nuk merr qumesht te pakten si nje shoku im /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  po nje birre nje here ne kaq kohe nuk te ben keq o yllo /pf/images/graemlins/wink.gif
  mua prsh me ngren moralin se vazhdoj qesh si e cmendur them ndonje budallik me shume /pf/images/graemlins/laugh.gif

  o flobo cfare shokesh paske ti :confused:
  mos i dhimbte stomaku prandaj ka marre qumesht po he :rolleyes:
   
 10. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Prit e Zot qa heq ta pi ne nade /pf/images/graemlins/blush.gif qe me ben mami me zor /pf/images/graemlins/frown.gif lere ta mar ne lokal :lol:

  C'far shokesh pase dhe ti mo :eek: :lol:
   
 11. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Jo mo jo nuk me ben keq po nuk me pelqen moj naqe /pf/images/graemlins/frown.gif
  E di se ma keni mbushur menjen ta pi me zor :rolleyes:
   
 12. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  si te duash yllo sta prish njeri ty :kiss:
  birraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rockband: kush dooooooooooooooo
   
 13. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  FLOBO, SOT E PREMTE TAMOM PER I BIRR TE FTOHTE DO E PI GJITH LEZET
  CHEERS :wave:
   
 14. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  te befte mire bisou
   
 15. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  thank you se di /pf/images/graemlins/tongue.gif
  po pse nuk e di ti
  pa me thuaj njehere????? :goofy:
   
 16. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :smash: :smash:
  Nuk i ha lala provokimet :cool: .Ate pune e tregon tavolina.Kush a burre le t'hudhet n'tapet. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Sot du birra shume ,se s'jau kam vaktin tju jap vete.
  Hajt shpejt kush do me japi?
   
 18. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Kush do çaj?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Te jap une sa te duash birre por je larg dhe nuk i mer dot /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :smash: :smash:
  Na e shpife me ket cajin.
  Mi bjer birrat ketu ku jam....Shpejt
   

Shpërndajeni këtë faqe