A do nje birre e??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga albavina, 24 Mar 2004.

 1. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  Sa lezet do kishte qen ta kishim pare mbrem se si hecen :lol:
   
 2. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  e pra /pf/images/graemlins/frown.gif nuk e pame nje here si
  do ishte katandisur /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ika une yllo :kiss:
  ju pini sa te doni vetem paguani leket
  ke banaku pastaj (pervec 82-shko, xhoni dhe flobo)

  flobooo sa mungesa ben edhe ti o cun /pf/images/graemlins/frown.gif
  :wave:
   
 3. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Ok ika dhe une :kiss: :wave:
   
 4. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  kush do nje birre ?
   
 5. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  ofron ti plakudhedeti? :thumbsup:
   
 6. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Sot po ju qeras une.Vete spo pi.Besoj nuk ju ngelet hatri.
  Kamarier!!!
  Na bjer ca Media ketu dhe veji ne llogarine time.
  Hajt gezuar te gjitheve!
  (vete po marr 1 qumesh te ftofet se e kam stomakun b.ythe)
   
 7. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Hehe ke pi shum mrem ti sa qe sonte e zevendeson sonte me qumesht :lol:
   
 8. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  faleminderit xhoni /pf/images/graemlins/laugh.gif
  mos u merzit pime ne per ty :kiss:
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  Ho mer vetem thoni a doni birra po n bote se jep njeri ...
   
 10. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  o tedo
  deshira me ofrua eshte me e rendesishme, se gjesti vete !
  mbete duke pire :goofy:
   
 11. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Tedi
  Mjafton qe kemi zemren e mire te lusim a do se masanej e pin apo jo pak rendesi ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ja p.sh une ka dit qe e kam nise (me fjal) por ne buz se kam ven ala piken por kenaqem me idene /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ja kshu beni dhe ju /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Lesh lesh thu ti.
  Po provoje te shkreten se s'eshte helm.
   
 13. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  he pra meeeee
  o tedo ngele duke u qare ti :confused:
  pini sa te doni /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  C'keni me ju kur te jem bashk do pi un /pf/images/graemlins/blush.gif
  He pra kur do vini :confused:
   
 15. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  i kam me arsye, do i justifikoj ne fund te muajit /pf/images/graemlins/laugh.gif
  xhono te paskan zen hall i modh plako :rolleyes:
  82-sho, akoma s'e ke fillu tina :eek: cere pret ti mi :confused:
   
 16. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Autobusin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  T rri me ju mu mo Bo Fyti Eshke ...
   
 18. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  aha 82-sho ka sciopero sot :shrug:
  prite prite se po vjen
  birren sot ti pse s'e kthen
  :rockband:
   
 19. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  pi o tedi kush te mbajti ty
  birra ka plot
  flobo ka grve sot? me sa di une jo :shrug:
   
 20. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  albavina, ishte nje batute per pergjigjen e 82-shit /pf/images/graemlins/wink.gif ty s'te kam pyt: e pi apo s'e pi :rolleyes:
   

Shpërndajeni këtë faqe