A do nje birre e??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga albavina, 24 Mar 2004.

 1. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  Nevee ... gjithmone ... !!!

  PS : Sorry per vonesen po skam ken n'zyr !!!
   
 2. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  no prob :kiss: eja ulemi ke ay cepi aty se dua te bej nje muhabet.. ke kohe?
   
 3. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  Ok xamen ... !!! Per ty ... e gjej kohen une !!! kam dhe vet prioritetet e mia !!!
   
 4. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  hic ..kot, kot desha te rrija vetem me ty prandaj /pf/images/graemlins/smile.gif
  do pim ndonje gjo tjeter`?
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  a KA GJO ME SOT ...
   
 6. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Kush do me e fillu mare javen le te vi knej ka klubi.
  Sot ju ofroj te gjithve me pi pa kokrren e perjashtimit ......
  Pini dhe hic mos e rruni fillimi i mare gjysa e punes :goofy: :goofy:


  P.S kamarrieir kape i 50ce bakshish qe ta mledh menjen me ju se thoni masanej piu u bo llulle i lek se hudhi bakshish.
   
 7. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  hajd ma jep 1 birre te ftohte se mu tha gurrmazi :wink:
   
 8. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Kape 1 *HOEGARDEN* mos me thuj qe ste pelqe se oshte 1shhhhhhhhhh birre.
  Safroj birra comerciale si becks/bud/grolch/heiniken and so onnnnnnnnn.
  ene cheersssssssss 1 here
   
 9. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  hajd chearzzzzzzzzzz :cool: po e provoj 1 here meqe ma keshillon /pf/images/graemlins/smile.gif se mos i ke hedh na 1 gje ore te na ik mendja :confused: se mua me 1 dopjo me hedhin trut valle :angel:
   
 10. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Te pelqeu???????
  Me kthe pergjigje se kom ne men
  me sjell ne tregun Shqiptar (ALB)
  Me kete rast i fus dhe dore reklame totally Freeeeeee.


  P.S mbase *Pretty* mund te behef the face of HOEGARDEN beer.
  It is knowunnnnnnn as a VISE BEER ndryshe Made in BELGIUM, majaft se u lodha ty shtyp kete tastieren
   
 11. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  e mire ishte akoma i kam kembet ne toke dhe mendjen top :thumbsup: me pelqen ky mendimi yt per reklamim /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Sec lexova*** doreshtrenguar **diku lart ......
  Tju sjell Daja nja 5 fucia birreeeee !!!!!
  Pini o popull pini
  Comeentet bojini mrapa e mire e keqe e me the te thashe.

  :rockband: :goofy: :sleep:
   
 13. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  kush tha doreshtrenguar :rolleyes: ( it wasn't me) po ti qenke alamet cuni :kiss: a po une e dua : Amstel(keshtu me pelqen :wink: )
   
 14. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Bobobo car Piranecash !!!!!
  Ipaskeni thaaaa Birrat :mad:
  Pranej qeka mcef kamarieiri as *mirmjes* nuk thote kur hy me lokal, (Me duket se ne ky qeka thumb fare).
  I bika me ja nderru emrin ketij lokalit qe sot.

  SELF-SERVICE........
  Nick name **RRUMPALLE**
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  Prit mer bab se skom ardh ala un ...
   
 16. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Tedo kap ca Birra!!! dhe hajt bojme noj dore muhabet se tjeret vijne avash avash i terheq "LONGU" 1 gote sjell tjetren e kshu me radhe.
   
 17. Re: A do nje birre e??

  Era birre ketu.. /pf/images/graemlins/laugh.gif ,erdha dhe une se nuk pihet vetem te ngel ne fyt... :tipsy:
   
 18. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  merre moira kete shishen e ftohte me birre brenda e ke nga une :wink: GEZUARRRR :thumbsup:
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  Hajt me pra se kshu ka Lezet kur mlidhena t GJith ... MOire per ty kom Rujt i Got Ven t Papame ...
   
 20. ere

  ere Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Moira mos i ze bese se eshte 1 ky nga vera te con tek dera ky :smash:
   

Shpërndajeni këtë faqe