A do nje birre e??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga albavina, 24 Mar 2004.

 1. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Qelbsine Neveee? :eek:
  Ti sja ke var fare asaj mo ... :cry: Sa here ka dal e ka pi birren vetem ajo ska bere postime ne forum :tipsy:
   
 2. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  Hej ... po si mi ... cohesh e vjen deri ketu ... e nn ci degni nemmeno di uno squillo !!!
   
 3. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  non ce lo il tuo numero .... :idea: :shrug:
  Moira, te lutem :kiss: ma qit nji birr edhe ulmu cik afer se do te them nji gje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. picasso

  picasso Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  po une moj vashez desha birra
   
 5. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  Meqe ra llafi e du ne una i birre. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  L R ti vetem Kerko hudh nai gjo knej iher ...
   
 7. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Edhe une edhe une /pf/images/graemlins/smile.gif Me thoni kur ta sillni ta bejme gezuar /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. party

  party Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  t´ju jap greati nga nje birre se ka kohe qe nuk ju kam qeras...


  mos ma ktheni asht vap e madhe!

  hajt edhe nje gezuar e pini se vetem mire ju ben


  femnave po i jap edhe nga nji te puthur se femna jane,ca me ba :kiss:
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  A ka Birra me ???????????
   
 10. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Hajdeeeee biiirrrrraaaaaaaaaaaaa :rockband:
   
 11. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  Ku ka ???????
   
 12. Re: A do nje birre e??

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Ja ku jam...!!! Kete here Moira ,jo Arditi.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Atehere birre per te gjithe.. /pf/images/graemlins/smile.gif Gezuar!! [​IMG]
  :wave: Picasso
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: A do nje birre e??

  RRofsh MOire . Per MU ishte BIrra apo per NAi Tjeter ???
   
 14. anida

  anida Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  meqenese jam e sapo ardhur dhe sju njoh te gjitheve pranoni nje pije nga une hajd se qeras una sot.Per vete nje xhoni pa akull te lutem
  /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif :lol: :lol:
   
 15. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Du Moiren, sdu birre sot /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ku eshte Moira? /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. Re: A do nje birre e??

  :kiss: :kiss: Eh ,sa na mungojne te pimet qe kemi bere bashke... :wub:
  Megjithate mund te kenaqemi dhe keshtu.. /pf/images/graemlins/wink.gif [​IMG] [​IMG]
  Qe te mos i ngelet hatri dhe veres se bardhe.. :devil:
   
 17. Re: A do nje birre e??

  Tedo ,po e gjete para ,e jotja eshte.. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  Ma fusni nje birre frigorifer mu se ma von do vij ta pi /pf/images/graemlins/laugh.gif ...apo spranoni klientel te re ju ? :lol:
   
 19. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: A do nje birre e??

  C'ne kaq qetesi sot ??? Apo po runi forcat per neser ne darke ??? Vete ma ka qefi nje scotch liscio ... si i bahet ??? ( Ammazza ... adapt jam per te ajo tema ... pergjigju dhe pyet )
   
 20. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: A do nje birre e??

  birren qe futa qepare ne frigorifer se po mplas truri mu /pf/images/graemlins/tongue.gif
  wall do me shoqerosh ?
   

Shpërndajeni këtë faqe