A besoni ne ufo

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Erjon Pepa, 7 Feb 2014.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po,mendoj se ekzistojn por qe duan ta na bejn te besojm te kunderten
   
  Hektor12 likes this.
 2. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Pqs te rrembejn na ba i viz per andej :p
   
 3. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Amin!
  lol
   
  Hektor12 and Balahk like this.
 4. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Ta shof si jan menyrat e aplikimit, ishalla nuk eshte opsioni i vetem per ai bashkim familjar se nuk kam per ta aplikuar kte menyre gjall ne bote,lol
  :p
   
 5. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Ahahahahahah po cne ashu jo ajo do jet menyra e vetme :p
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Shiko se mos kete ndonje menyre tjeter se e dua edhe une nje vize:p
   
 7. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Mund te jete menyra e vetme derisa sjam une aty,se po ika une aty do i 'detyroj' te aplikojn dhe menyra tjera,cke ti :D
   
  Roberto_uk likes this.
 8. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  E di cfare?
  Bejeni nje liste,mund te kete me shume lehtesime ne menyre kolektive :p
  Ata kan nevoj per ne, lol
   
  Balahk likes this.
 9. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum


  Ahahahaha se mos do thoje kan nevoj me shum per ty ne person :p

  Ps . I asked first first come first serve bases :p
   
  Alazne likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Psh per cfare na e kane me sh nevojen?:p
   
  Hektor12 likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Akoma me keto individuale, dihet serdhem nga hici sdo perfundojme ne hic shkenca nuk jep akoma shpjegime, dhe pyetja normale Besoj ne Objekte (UFO=Lloj objekti) mendoj qe te korrektohet ; a beson ne jashtetokesore ... me e sakte dhe konkrete do qe
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Posi jo, ja po te hedhesh nje sy rrotull shef shume te tille :D
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Vertet sa te duash ka dhe hajt dalloi kush jane te vendit e kush jabanxhinj :p
   
  Alazne likes this.
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Aty duhet te jesh i zoti ti dallosh kush jane te vendit e kush jo
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kshu virtualisht i dalloj kollaj, ne realitet jane bo te gjithe njelloj :p
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po cpo na duhen ketu ne, ne i kena hallin atyre ne realitet
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Vertet veshtire ... jane bo aliene te tere dhe flasin sikur kane kap qiellin me dore ...
   
 18. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Aahahahha
  Well....per cdo gje mundet.....pervec asja qe po mendon ti .... :p
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Per cfare po mendoj une se nuk e di ?;) :p
   
 20. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Lol
  Per procesin............e integrimit!Per cfare do mendoje tjeter :p
   

Shpërndajeni këtë faqe