A besoni ne ufo

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Erjon Pepa, 7 Feb 2014.

 1. Erjon Pepa

  Erjon Pepa Primus registratum

  a eshte e mundur qe jetojne qenie te tjera superiore ndaj nesh apo jane krijime te vet njerezve???
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  duke pare nje shumice te atyre qe i kane paee duhet me i besuar.
   
 3. Erjon Pepa

  Erjon Pepa Primus registratum

  nese ato i kane pare pse si kemi pare edhe ne ;)
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ate se di mbase edhe i ka pare ndonje nga ne po sflet se e marrin per ufo
   
 5. Erjon Pepa

  Erjon Pepa Primus registratum

  hahaha ca sndodh sot
   
  Hektor12 likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mendoj se ka jete diku larg ne nje galaksi tjeter.......dhe per alienet pse jo do jet e vertet,lufta e ftohte ka mbaruar pervec spiunazhit electronik qe po ben amerika ndaj vendeve europiane duke kontrollu telefonat,me nji fjal ufot vijn eshkojn pa problem ...
   
  Balahk likes this.
 7. rikima

  rikima Forumium maestatis

  Po besoj se ekzistojne krijesa jashtetokesore do ishte e pakuptim te ishim vetem ne ne gjithe kete univers.Pastaj shkencetaret kane zbuluar disa baktere qe ushqehen me arsenik kjo shpjegon se nuk eshte e nevojshme kushtet qe kemi ne ne toke qe te ekzistoje jeta thjesht alienat mund te jene shume ndryshe nga ne
   
  Hektor12 likes this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Une besoj se ka forma te tjera ne univers pervec nesh!
  Ama para se te bejme nje pyetje per Ufo-t besoj qe eshte me mire te bejme nje tjeter pyetje, [Kush jemi ne] qe ti marrim gjerat me rradhe :)
   
  Balahk, tropojanja and Hektor12 like this.
 9. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  mund te egzistojn..por mendoj se jan te frikshme :(:(
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire beni qe besoni se ato na shtyjne ne kuriozitet dhe na humbin mendjen nga realiteti
   
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me te frikshem se njeriun sma do.mendja te kete ! Mjafton te shohesh 10 min lajme edhe e kupton sesa te frikeshem jemi duke filluar nga Afrika qe vdesin per uje e per nje cope buke e tek lufta ne Palestine qe vdesin afer 100 te pambrojtur ne shtepite e tyre perdite nga bombardimet e sa e sa te tjera qe spo i shkruaj?Tani me thuaj kush eshte me i frikshem Ufo-ja apo ne?
   
  Balahk, HipHop-Girl and Hektor12 like this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  un e kisha me kte kuptim...UFO ne mendjen tone rzulton nje qenie e panjohur.e perderisa eshte e panjhur mund te quhet dhe e frikshme..apo jo?
   
  Balahk and Hektor12 like this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ufo se eshte objekt kompleks (Unidentified Flight Object) drejtohet nga njerez ne kete rast quhen Aliene ... ose jashte tokesore ... eshte ne natyren humane lufta ... eshte gjenetike ... ne gjithe kete histori njerezimi 4 mije e ca vjete kronologji vetem 264 vite paqe ka bota
   
  Balahk and Dreamer like this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Tropojanja
  Mos e merr personalisht ;) ishte nje replike e frikshmerise qe permende me siper :)
   
  Hektor12 and tropojanja like this.
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  skam arsye ta marr si te till apo jo ;)
   
  Hektor12 likes this.
 16. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Nuk ka ufo esht fantazia dhe shkenca e njeriun.....qe na ben te besojm .... esht si te thon zot ka esht allahu esht jezusi... ai njeri qe ka qen shum i zgjuar i beri njerzit qe te mendonin qe ka zot ... po flas per veten time eh... ndaj edhe ufot e kto alienenet e ca jan...
   
 17. Pazzini

  Pazzini Valoris scriptorum

 18. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Per te pas dicka do ket se sjemi te vetmit ne univers
   
 19. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Vdes ti shof apo takoj iher....:rolleyes:
   
  Balahk and Pazzini like this.
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ishalla te rrembejn dhe kur te kthehesh na trego si ishin:p :p
   

Shpërndajeni këtë faqe