4x4 RALLY ALBANIA

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga HUMER, 27 May 2006.

 1. HUMER

  HUMER Primus registratum

  4x4 RALLY ALBANIA

  sic mund ta kine mare vesh qe ne shqiperi do te zhvillohet gara e veres(4x4 RALLY ALBANIA)dhe (MOTO RALLY ALBANIA) ku do te marrin pjese shume dashamire te ketij sporti. do te jete nje spektakel i veretet.
  ju mund te merrni informacion per ke te gare nga televizori, radio, interneti etj.
  do te desha te beja diskutime perpara gares dhe mbas gares me ata qe u pelqen apo jane te apasionuar mbas ke tij sporti.

  <font color="red">C'mendoni per kete sport te ri qe ka filluar aktivitetin e tij ne shqiperi? </font>
  (them sport i ri sepse tani eshte krijuar kampionati i pari i tij).
   
 2. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  [​IMG]
   
 3. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  [​IMG]
   
 4. abs

  abs nuk e di...

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  Uroj qe te kete nje organizim te mire ne fillimet e tij. dhe qe organizatoret te jene clever e te terheqin dhe simpatizues nga europa dhe...(pervec ballkanit)!

  Mendoj se KY lloj sporti "i shkon pershtat" vendit tone, simbas motos "no risiko no fun"!!!


  Nuk asht cudi te vij dhe vete ne nje gare /pf/images/graemlins/crazy.gif


  kaq! /pf/images/graemlins/cooli.gif
   
 5. kalel

  kalel Primus registratum

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  NE SHQIPERI ESHTE VENDI I PERSHTATshem si per rally si per moto kros me rruget qe kemi jemi jemi 1
   
 6. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  <font color="red">C'mendoni per kete sport te ri qe ka filluar aktivitetin e tij ne shqiperi? </font>
  (them sport i ri sepse tani eshte krijuar kampionati i pari i tij).

  [/ QUOTE ]
  Ky motokrosi u be me 20 Maj, por kete me fuoristrada, nuk e di se kur zhvillohet.
  Gjithsesi duhet te jene gara teper argetuese, derisa nuk arrihet ne ndonje ekstrem qe te shohesh ndonje te shkaperndare nga perlasja. /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 7. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: 4x4 RALLY ALBANIA

  nuk eshte shpejtesie
  eshte veshtiresie
   

Shpërndajeni këtë faqe