Është martuar aktori anglez: Tom Hardy (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 22 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Aktori anglez Tom Hardy është martuar në mënyrë të fshehtë me të fejuarën e tij Charlotte Riley para dy muajsh në Francë.
  37-vjeçari dhe 32-vjeçarja, të lidhur që nga viti 2009, kanë ftuar në celebrim vetëm një grup të vogël personash dhe kanë arritur ta mbajnë sekret martesën e tyre për një kohë kaq të gjatë.

  [​IMG]

  Një burim nga familja tha për tabloidin ‘The Sun’: “Ishte një ditë e mrekullueshme që u bë edhe më e bukur nga fakti se ishin vetëm miqtë e ngushtë dhe familjarët.”

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me ke asht martu me ait qenin e madh aa?
   
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  loooool :p:p:p
   
  scadarsko likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  U martu dhe ky? :D
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Qa kjton ti se ta po rrin beqo si ti aaaaa
   

Shpërndajeni këtë faqe