Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  E shof qe forca gravitacionale funksionoka mbrapsht ne prani te saj /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  E shef ca t'punojne hyrjet e tubacioneve t'asajt /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  lene mo /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 4. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Per ty e le une ate /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Sa ishte shendosh cili ke ajo fotoja me siper gjate sezonit. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Dukej qe kishte ndenjur mbyllur ne shtepi duke mesuar dhe duke ngrene biskota... :d
   
 6. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Lene lene se dhe mua me boni merak /pf/images/graemlins/laugh.gif Mezi po pres te dali posteri i ketij viti qe ta vej te dhoma /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Çiljeta...

  Veje n'tavan siper kokes krevatit qe sa here te cohesh ne mjes te falenderosh tamom zotin qe shyqyr u gdhive gjalle /pf/images/graemlins/laugh.gif !
   
 8. miryal

  miryal Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Kush osht çili mo? /pf/images/graemlins/laugh.gif:D
   
 9. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Çili osht ajo qe ka "bythen e mire" mi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  po ti ku e di si e ka ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. anthrax

  anthrax Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  me e pas nje nate ja vlen ama per muziken qe ben te vjen me vjell
   
 12. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po ti ku e di si e ka ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  I besoj fjaleve te asaj... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Ia ka pa kush ia ka pa /pf/images/graemlins/grin.gif

  Mu ke Bar Kafe " Roma " /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ia kam pa dhe une mer! Edhe kam kercy kur kam qene me 1 ditelindje me ate madje... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Me apo mbi ate ke kercyer ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  she she gjelat /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 17. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Une jam gjel deti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Ti je klloçke! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ja ke pa zogun ti...??? /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Si shpirt eshte dreqja apo jo Lubo /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe