Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. MALINA

  MALINA Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Bone si kuti votimi thuj ma ma mire
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  /pf/images/graemlins/lol.gif Ishte kenga mi dreq "Tingulli 3 & Ciljeta - Dridhe" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Foto interesante e Çilit... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 4. aristokratja

  aristokratja Forumium praecox

  Re: Çiljeta...

  Ama per sy qe ka.... Prape se prape ngelet personifikimi i vulgaritetit dhe femres qe ka deshire te caje ne jete, por pa pasur nje fije talenti!
   
 5. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Une nuk e marr vesh c'hall keni ju nqs dikush pelqehet ? Kjo eshte nje yll femer, dhe bythen e ka vertete shume te bukur, e pashe dal vivo rastesisht ne rruge dhe nuk mu ndenj pa i folur, perqafuar perzemersisht dhe ... /pf/images/graemlins/laugh.gif ! Cdo gje ne jete ka nje fillim dhe nje fund, nqs Ciljeta sot per sot ka fame, i lumte mendja, [ndaluar], cica ( se njesoj eshte, rezultati eshte FAMA ), apo te treja bashke... nqs kjo s'ka talent apo ndonje aftesi te vleresueshme, te jeni te sigurte qe do rikthehet ne nje njeri krejt te thjeshte, biles edhe do ta harrojne... deri atehere : Chili ti ma ben gili vili /pf/images/graemlins/laugh.gif!
   
 6. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Long prej goje po ju del mo /pf/images/graemlins/lol.gif

  [​IMG]
   
 7. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ja dhe nje paparaci ne nje dite provimi per Chillin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 8. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Çiljeta...

  Mire femrat se ja di hallin, po na jane bere edhe meshkujt namuzqare te medhenj. /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 9. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ciljeta ka probleme mendore, dmth ka diçka mangut /pf/images/graemlins/laugh.gif keshtu qe mos ja vini re te gjitha /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Dua ta mbeshtes pak koken te gjoksi i çilit /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Kujdes mos t'merret fryma! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Pa merak se ne po ju mor i bo çili frymarje artificiale /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  OK, u qetsova tani, se duket qe rezervat e oksigjenit i paska mire motra. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  S'ke pare tubacionet e ajrit ti... sidomos hyrjet e tyre /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Po ti kur i ke pare? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Kur-i te intereson ty e ? /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Vjet edhe sivjet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Si ishte cilesia e ajrit? Mire? /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Desh m'ftofi te dyja heret... por arrita t'ia mbyllja me suSEKS /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. teab

  teab Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ik ere dreq se sta var Ciljeta ty... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif shi ca ylli qe osht ajo. /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 20. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Po as une nuk ia vara asaj... s'varej vete /pf/images/graemlins/lol.gif

  Normale qe s'ma var...
   

Shpërndajeni këtë faqe