Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Kjo Ciljeta duket qe eshte romantike e madhe, sidomos ne nje darke ne periferi te Tiranes e nen driten e qirinjve /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Shkaku i vetem qe do i thoja, Jo do ishte, sikur te kisha nje nate tjeter te prenotuar me Zajminen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S ti vogelush do De Rossi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 2. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  nuk eshte puna atje mathoku se ti cdo gje e lidh me seksin po nejse mqse macet nuk jane shquar si kafshe inteligjente pranohen lajthitjet nga ana jote
  po thoja qe ciljeta me duket femer sh e ceket, sh siperfaqesore, sh injorante thjesht nuk me pelqen si individ kaq.
   
 3. Desdemona

  Desdemona Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kjo Ciljeta duket qe eshte romantike e madhe, sidomos ne nje darke ne periferi te Tiranes e nen driten e qirinjve /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Shkaku i vetem qe do i thoja, Jo do ishte, sikur te kisha nje nate tjeter te prenotuar me Zajminen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ca kane te perbashketa keto te dyja , pse gjithmone i ngaterrojne bashke ??? /pf/images/graemlins/confused.gif
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Trashesine e buzeve dhe te trurit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  O mathoko a dalim une me Ciljeten e ti me Zajminen???... /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Pse jo mer, vetem paguaj ti se nuk e kam marr akoma rrogen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Sorrin

  Sorrin Forumium praecox

  Re: Çiljeta...

  Ku te del rroga me keto senet me /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Merr ndonje mini- kredi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Pse jo mer, vetem paguaj ti se nuk e kam marr akoma rrogen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Une e mora! /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Leje se po dal me te dyja vete /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Aty tek Kafe Roma, afer Bllokut, pashe para nja 10 ditesh Ciljeten! Kish veshur motra nje pale trecerekshe prej pambuku, te bardha, qe i rrinin ngjitur pas trupit! E nejse, iu afrova, dhe duke e kapur te krahu i thashe : " Kthehu icik kthehu " /pf/images/graemlins/laugh.gif! Pasi u kthye i thashe serish : " Nuk paske genjyer /pf/images/graemlins/laugh.gif, hadhadh "! Me nxori gjuhen tjetra, e une ika... per tek Kinema Dajti ! Nuk genjej!
   
 10. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Pe ndonji film porno aty te Dajti eeee dreq??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  E kishe te nevojshme pasi pe Ciljeten... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Amator kinematografie ne ti Lubardhi? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. orchidee

  orchidee Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  kshu o kjo sexi ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Aty tek Kafe Roma, afer Bllokut, pashe para nja 10 ditesh Ciljeten! Kish veshur motra nje pale trecerekshe prej pambuku, te bardha, qe i rrinin ngjitur pas trupit! E nejse, iu afrova, dhe duke e kapur te krahu i thashe : " Kthehu icik kthehu " /pf/images/graemlins/laugh.gif! Pasi u kthye i thashe serish : " Nuk paske genjyer /pf/images/graemlins/laugh.gif, hadhadh "! Me nxori gjuhen tjetra, e une ika... per tek Kinema Dajti ! Nuk genjej!

  [/ QUOTE ]

  e qe ate dite ti je bere fansi i saj? ... /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 14. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Jo moj police! Fans i bytheve te saja /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ciljeten e kam njohur kur ka qene ne vit te 3-te tek Samiu...
   
 15. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Ciljeta te Samiu /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 16. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  Ehe, ne klase me ish te dashuren time per me teper /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   
 17. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  E kam te veshtire ta kuptoj konceptin e atyre personave ( dhe kryesisht gocave) fane te kesaj me siper, pasi imazhin qe transmeton s'eshte gje tjeter pervec se vulgaritet dhe mosrespektit ndaj vetevetes. Me duket femer pa fines dhe fare e sofistikuar. Ka look teper banal, te pa personalifikuar, ku cdo "ekstravagance" (sipas nocionit shqiptare ) qe tenton, duket demode, limit karnavalesk.
   
 18. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ke te drejte 100 %.... /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

  Por eshte tuuuuuuull peeeeeeeeeeepi prapeseprape /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Vleresimin time e nisa duke u bazuar vetem ne lookun qesharak qe ka, per sa i perket formave te anatomise apo nivelit te intelektit, eshte gje qe sme intereson.
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Dridhe si karamel, e dridhe e sille e bone sa ma thelle...
   

Shpërndajeni këtë faqe