Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. bebushe86

  bebushe86 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  fcuking b!tch !

  pffff
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Sa inat keni ju femrat e sotme e sa xheloze jeni per njera tjetren /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. bebushe86

  bebushe86 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  xheloze per cfare :?????

  JO flm si kam zili asgje ksaj ! Te me drejtoje gishtin gjithe tirana per kurve ! Jo flm ! Sme duhet gje ajo bukuri e rreme !
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Pse eshte kurve ajo, i paske mbajt pishtarin ti. Eshte ca eshte, eshte per veten e vet.
   
 5. bebushe86

  bebushe86 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  po se te dalesh nje nate me nje e nje me nje normal qe je e tille pastaj aty ku ka fjale sosht pa gjo jo /pf/images/graemlins/wink.gif

  Ty po te lej sonte se te kishte shku menja keq /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Mu perdite keq me shko mendja /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Sonte s'kam ce du /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Nobis

  Nobis Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  cke ti akrepo mos u merzit se dalim bashke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Lubo te rente cilieta siper ishalla /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Fjala jote ne vesh te zotit o dac i keq /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Zoti degjoi dhe... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 11. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif

  Do filloj te behem besimtar /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]
   
 13. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  hahahahahahahahahahahahahahaha /pf/images/graemlins/lol.gif

  A ti do vra... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Na fute dhe Jezusin ke bythet e Çiljetës... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  [​IMG]

  Po re, merr noi pjese, ato nga fundi mi len mu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S Ca paparazzi qe jam mre /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 15. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Duket, se e paske modifiku foton, origjinali nuk eshte ashtu nga fundi. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 16. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  hej meqenese i lexova te gjitha shkrimet e kesaj teme a mund te me pergjigjeni per disa pyetje?
  nese do ta takonit ciljeten cfare do kishit deshire te benit me te:
  a- ta ftonit per kafe dhe te diskutonit per politike
  b- te diskutonit rreth librave
  c- te flisni per moden
  d- te flisni per cdo gje qe tiu bjeri muhabeti
  apo per cfare keni deshire?
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  e- e kam te madh
  respektin per ciljeten. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Keshtu qe nje bisede per moden, te pakten aty eshte ca e pergatitur ajo, e llap e llap pa problem /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  f) do ja shtrija kabllin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  po nese ajo do ju ftonte per nje nate romantike do ti linit te gjitha punet per te pranuar ftesen ?
  dhe a do kishte ndonje shkak ti thonit JO?
   
 20. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  normal qe do i thoja jo, madje edhe pune te mos kisha do e sajoja dicka, a me ciljeta mi sta sui coglioni /pf/images/graemlins/shrug.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe