Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Hahaha, interesante car shofin femrat tek femrat. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  me fal po ti kur e pe foton te themi per here te dyte nuk te beri pershtypje qe barku i del si mish derri dhe pantallonat low cut i rrine shume keq anash? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  e presin shume dhe i del ai mishi ashtu blluq blluq iii sa i shemtut!!!
   
 3. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Nuk e kane fajin pantallonat e ka kemisha qe i rri shume lart, po mos me pyet pse /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 4. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  ta kishte marre nje numer me te madh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Nuk ka numer aq te madh, /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif vetem po te veshi kemishe burrash. /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 6. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  O Pishmone, ajo eshte foto e bere pa parapergatitje fare, madje dhe fotografi ka qene fare diletant...
  Dhe prape shife se cfare ylli qe eshte... /pf/images/graemlins/crazy.gif
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  hahahhahaha paj zotin

  e e shef pozen e saja??? me fal po kur dikush te ben nje foto befasisht nuk ke bo poze duke hap kom e dure ne mur edhe duke pa objektivin dhe fotografin ne sy /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ok ajo eshte sexy, por mos na thuj qe eshte foto e lireshme ne shpejtesi e siper se nuk ka me te besu njeri /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  me fal po te duket gje qe e ka kap pa menje??
  tjetra ka pozu sa ka mundur e prape barku i ka dale shume i shemtuar

  ne fakt ashtu e ka, eshte e dobet dhe me bark. Nessuno e perfetto po te pakten kur e ka barkun ashu mos ta nxjerre se na e shpifi
   
 9. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  boll kopjove ti mi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kujt i ka ik oreksi le te kullose syte... /pf/images/graemlins/goofy.gif

  [​IMG]

  [/ QUOTE ]

  Mosss e paska ngrene qeni e paska grisur fare, vetem cic*in nuk ia paska prekur /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  vdeksha une qe na paskan rezonu trute ne te dyjave /pf/images/graemlins/lol.gif
  shshshshshh se do thone qe flejme bashke pastaj
   
 12. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

 13. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  eshte nje "performer" shume e zonja...

  komunikon shkelqyeshem me kameran /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  hahahhahaha paj zotin

  e e shef pozen e saja??? me fal po kur dikush te ben nje foto befasisht nuk ke bo poze duke hap kom e dure ne mur edhe duke pa objektivin dhe fotografin ne sy /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ok ajo eshte sexy, por mos na thuj qe eshte foto e lireshme ne shpejtesi e siper se nuk ka me te besu njeri /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Pse mi?!!! I thote fotografi qe e shef Cilin duke nejt per qejf te vet: "O Cilo, o Cilo, hajt ta boj 1 foto..." Dhe ajo sic eshte duke nejt tak mbshtetet mas murit dhe ja u bo fotoja.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  sa filma i bo vetes ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  3 ne dite /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Update i fundit me fotot e Cilit... /pf/images/graemlins/goofy.gif

  [​IMG]
   
 18. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Dhe Top of the Top... (qe ja hongsha breket e bardha... /pf/images/graemlins/laugh.gif )

  [​IMG]
   
 19. Nobis

  Nobis Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  kush eshte ciljeta?
  ajo degjenerata qe e ka gjoksin si b*ythe ?
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Kjo Cili te kenaq nga te gjitha anet, jo si keto shtremset e tjera /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe