Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. Adile

  Adile Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  zajmi shitka me shume, se e ka barkun me pete se Çili /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 2. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Normal, Zajmi ka pas ble ka ato kanoçet me grosh light /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 3. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Aniii</div><div class="ubbcode-body">ou .. e paske provu ne ti kshu meqe e dinke :p </div></div>

  Jo jam rrit me banane, jam femije demokracie, prasin e keni shiju ju, apo pulen e pjekme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/whistle.gif
   
 4. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Scorpion</div><div class="ubbcode-body">Jo jam rrit me banane </div></div>
  aha .. OK !
   
 5. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Banananeja, eshte fruti qe adhuron me teper majmuni /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 6. Mortal

  Mortal Guest

  Re: Çiljeta...

  Majmuni vetem?
   
 7. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ah un nuk i perkas seksit femer qe te pergjigjem per kete !! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 8. Julianna

  Julianna Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: MLK</div><div class="ubbcode-body">Ah un nuk i perkas seksit femer qe te pergjigjem per kete !! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif </div></div>

  Sa i prape qe je, per Zotin!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/goofy.gif
   
 9. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Une i prape !! Nuk eshte faji im se ne kete bote ka kerkese te larte per prapesira /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 10. Julianna

  Julianna Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Punon gje ne burse ti MLK!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif Kane shkuar shtrenjte prapesirat?
   
 11. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ah, varet nga cilesiae prapesirave /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif pastaj varet ça quan shtrenjte dhe ti ! Jo per gje, pa ka lloj lloj menyrash pagese .. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 12. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Çiljeta...

  Ca je ti MLK M/F? Ma hiq kete kuriozitet...
   
 13. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Sipas teje, a i thuhet femres ma hiq? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Ju paska fut Çiljeta ne krize identiteti ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 15. Adile

  Adile Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  se mos vetem kta /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 16. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  mlk mos i ofendo femrat,se jo per gja po je dhe ti ne ate grup


  ....
   
 17. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  N'fakt edhe mu m'ka bo pershtypje se pse e lun gishtin aq shume ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 18. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  ruju lubarh ateher prej MLKut se ta ka vu synin...  siete una bella coppia...
   
 19. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  aaaaa pse ti je ajo fallxhorja qe shtin fall per çiftet e sakta...??? Doh ... s'e kisha kuptu ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/emot-doh.gif

  Ndo1gjo per Çiljeten kishe, tip me cin shko e me cin nuk shko ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 20. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  un prit e zot fallgjore,ciljetes un srri duke i majt pishen
  me ato pune merresh ti,e ka pa nji her ne pishine ne tirane,se njoh,
   

Shpërndajeni këtë faqe