Çiljeta...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga antip, 26 Jun 2006.

 1. antip

  antip Primus registratum

  Çiljeta...

  Car beni keshtu mor njerez??? /pf/images/graemlins/confused.gif
  I hodha nje sy te shpejte forumit dhe nuk pashe asnje shkrim per vajzen me HOT te Shqiperise, me talentin qe i "shperthen" poshte mjekres... /pf/images/graemlins/goofy.gif
  Hajde shprehuni se e di qe jeni te shumte o fansat e Çilit...
  P.S. na veni dhe ndonje foto te bukur po te keni... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Vajza ne fillimet e saja...

  [​IMG]

  Ndersa tani shikoni ku ka arritur... /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  [​IMG]
   
 3. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 4. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Avash avash arrihet suksesi

  pse e doje fotografine e dyte te paren ti ...... ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  e thena me te bere ka ne mes nje mal te tere /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  po mire,keta fansat e Cilijetes...çfare i admirojne asaj? Mos ka shitje marramendese albumi i saj? Jo! Atehere çfare? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  kush tha qe jan fansa per zerin e bukur si kukuvajke qe ka ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

  fansat i adhurojne gjo tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj shif edhe hapsin e temes, eshte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif ma ha mendja qe sja di as noj gjys konge permenç /pf/images/graemlins/lol.gif
  por me siguri i di permasat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  po une bera vet sikur s'kuptova mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif desha me fut fitilat...dhe ja...fillove ti e para qe s'te rri llapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  kush tha qe jan fansa per zerin e bukur si kukuvajke qe ka ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

  fansat i adhurojne gjo tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj shif edhe hapsin e temes, eshte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif ma ha mendja qe sja di as noj gjys konge permenç /pf/images/graemlins/lol.gif
  por me siguri i di permasat /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Pse eshte kengetare...???!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Une jam fans per gjera te tjera... /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  hahahahahha /pf/images/graemlins/lol.gif
  ja e pe sceptic /pf/images/graemlins/lol.gif

  rrofte sinqeriteti te pakten /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 12. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  meqe enka puna keshtu,edhe une jam fanse e Ciljetes...me pelqejne shume syte qe ka /pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  pse nuk i ka te bukur eee? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Si yllllllll boooooooteeeeeee........
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Po ate nishanin ke buza, qe ja haj mngjes, drek &amp; darke... /pf/images/graemlins/wub.gif
  Nejse, u trasha tani... /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   
 15. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po ate nishanin ke buza, qe ja haj mngjes, drek &amp; darke... /pf/images/graemlins/wub.gif
  Nejse, u trasha tani... /pf/images/graemlins/winkwink.gif

  [/ QUOTE ]

  maje veten i fije se jena ne publik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif

  [/ QUOTE ]

  ta knoj tamam kur te dush /pf/images/graemlins/laugh.gif mizerje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Çiljeta...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif

  [/ QUOTE ]
  ça fleti or ti? atyre ia ka msu babi me qejf te madh /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. antip

  antip Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  Kujt i ka ik oreksi le te kullose syte... /pf/images/graemlins/goofy.gif

  [​IMG]
   
 20. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Çiljeta...

  sa i shpifur barku lllaaaacccckkkk!
   

Shpërndajeni këtë faqe