Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Atë po pres dhe unë... e besoj që do të vijë shpejt...
  Ka shumë njerëz që e presin gjumin duke shkruar....
   
 2. Artin

  Artin Papirus rex

  Ditë e keqe sot... më ndodhi një ngjarje e pakëndshme që në mëngjes që ma prishi humorin e ditës, por edhe më bëri të mendoj se duhet t'i përshpejtoj ato plane që kam, ndryshe këto gjëra të pakëndshme do të ndodhin shpesh.
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Një kafe në drekë, me këtë gotë të re...
  E veçanta e kësaj gote është se ka 6 kitara të ndryshme.
  Çdo herë që pi kafe, kjo luan nga një melodi të re dhe nuk të mërzitet...

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 4. Artin

  Artin Papirus rex

  Rruges per ne pune, punoj naten sot.
   
  Airbourne likes this.
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Duke pirë birrën e tretë...
   
  Airbourne likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po ve ne gjume mendimin per te. Pasi fle, rimerr energji dhe mendon me fort.
   
 7. Missy

  Missy Forumium praecox

  Po chatoj
   
 8. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Vura foto ne profil
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po DEGJOJ dhe.....SHIKOJ...

  Dhe....NJEKOHESISHT e.........................
  9VLB6LRH9DEY0X0CBFEAQSV0_999x999.jpg

  SHIJOJ...BIER nga JERMANET.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Zrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..alo Airbourne.
  Ckemi Beaute?
  Nga pushimet e vitit te kaluar ke akoma disa dite,dhe po deshirove javen qe vjen mere pushim!
  Dakord se kam akoma dhe 4-er dite.
  Okay Airbourne se kte muaj tu bene kater jave ne shtepi...apropo....me shendet mire je???
  Sme gje gjo mu...Alles Roger,ma jep pak Camila se e degjova dhe du ta pys per dicka!
  Alo Bourne.
  BOMBA...je shume e mire,por mos i thuj gjo Beautes....fund jave te mbare.
  Hihihihihi....danke Beni.....no problem.
  Oh tu bofsha...PUC.

  Bash KSHU....se sa te merresh me KALBSINA ka trojet.
  LG dhe KAQ.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  HAJDE.....  VAMOS.....PAULINOS apo PABLITOS.:vrapusi:
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS...sun i duroj dot MAMI qirat...

  GREATE.....BENO.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mendoj...qe serafim dilos dhe dukas te KARIS...ja u QI ROBT.
  BINDJE.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ruset kane.....KOMPOZITORET dhe SHKRIMTARET me ABSOLUT ne HISTORI.

  Ju pisanjoser nga gerxhet.
  Urte...ZHULA.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kurac dhe sestre.Pro ARBENIT ose ksaj zenas bucis trojoris,leafis.
  E di qe do humbasiq...ju PLEHRIS e KOQOVIS.
  Chapeau.
   
 16. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  :) [emoji4]. Të përshëndes.

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
  Airbourne likes this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cudi pra se Kepi, xha DeMo-Loni, theshnin qe ishte systemA qamet i mire....i drejte dhe mendonte per popllin..

  PS...kur je shkodran BASH nanen tane e...SHKERDHAN.

  IMUN AIRBOURNE.
   
  Passion- Al likes this.
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  EDUKIM....apo TRADITE  Ne SKUTHari,dugagjin,puke KETO nuk i DINE.

  FAZIT...sulmojne Adem Gashin!!

  KOMB i QIRE.
   
  Passion- Al likes this.
 19. Nela0

  Nela0 Primus registratum

   
  Hope likes this.
 20. BuuM

  BuuM Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe