Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  turqit si volk jane miserabel.Arrnautet me MISEABEL se keta.
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  I them @Aki qe..
  [​IMG]
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black


  po me beheshka qejfi qe do vdesin te gjithe, deri atehere une e ti do kemi ikur ne Alpha Centauri, keta tjeret le te vdesin :p
   
  Mystique likes this.
 4. Nokia

  Nokia Primus registratum

  asgje si them.. :p
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  ja thash...
   
 6. Away

  Away Primus registratum

  Go hell :)
   
  joetisti_ likes this.
 7. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  thuaj cte duash [​IMG]
   
  Last edited: 6 Apr 2018
 8. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  Last edited: 8 Apr 2018
 9. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Dy vete po hanin meze, po pinin vere dhe po benin nje muhabet te embel. Njeri po perpiqej te kapte nje ulli me pirun. Nje here, dy here, tre here, kater here, pese here....hic gje. Tjetri ngul pirunin dhe e kap per here te pare dhe e fut ne goje.

  I beszdisur i pari i thote: Eeee une e lodha ullirin ti e zure!
   
  joetisti_ likes this.
 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Mos mi pikturo yjet shtrember se na zene henen. :)) hahahahahaha.
   
 11. Jasmin

  Jasmin Primus registratum

  Kush eshte moderator ketu se u lodha duke kerkuar te fshij nje postim
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Habitem me TEZET qe kerkojne shpetim tek ....PESHKAQENI 33.

  kto....psssssssssssssssssssssssssss
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nderroji ato breket e kuqe qe vesh per mua cdo nate, se me doli endrra nga qejfi :p
   

Shpërndajeni këtë faqe