Ç'fare do ti thonit...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Lisa, 26 Jul 2016.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  I them dikujt..qe me mori malli per ty!!!
  Por me mire keshtu larg teje....................
   
  Livin and Hope like this.
 2. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Forumium maestatis

  Me pelqen buzeqeshja jote.....
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hate your smile:p
   
 4. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Do ti thoja ... Çdo ditë mos mund te jetë e mirë, por aman ka diçka te mire ne çdo ditë. Kështuqë e nesërmja do jetë më e mirë so cheer up
   
  TinkerBell likes this.
 5. bobo

  bobo marksist-enverist

  ma tund i fije ..., dhe mbaje me 2 duar kur ta tundesh, se shtremrohet, dhe masanej ... :D
   

Shpërndajeni këtë faqe