Çfarë nuk duroni dot?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga HipHop-Girl, 14 Oct 2013.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Flying:(
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  heshtjen qe s'pushon se foluri
   
  Alephh likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hipokrizinë :)
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjendjen ne vend numero. Kur ecet, qofte edhe nje milimeter..., me pelqen !
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur futen në dhomën time dhe ikin pa mbyllur derën -.-
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te ngrihem ne tre te nates e te shkoj te bej urinen
   
 7. lutficoka1

  lutficoka1 Primus registratum

  Gjeja me e padurueshme ne jeten time eshte kur te gjykon nje injorant.
   
 8. snatch

  snatch Dictum Factum

  Rreklamat e youtube/it.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur ishin shkinat...nuk mbaje PARTI  RRACE e FELLIQTE...adn-te e KURACIT.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ti sje beqar se te ishe direkte do te propozoja.. keshtu qe nuk keqkuptohem une ti se mos kushedi te bie autoriteti .

  Kte karaKURVEN e GREQISE,qe ka pasosh fransua.

  Se kjo te jep pergjigje....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  Naten e mire...dhe  Aber...NICHTs in MEINEM HAUS apo kullen time.
   
 11. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  People who are chronically late for meetings!
   
 12. lutficoka1

  lutficoka1 Primus registratum

  Nuk duroj dot: Genjeshtren e hipokrizine
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju nuk keni leje të shihni këtë faqe:
  sepse nuk keni lejimet e nevojshme!

  PS...kjo BUCJA ka Permeti kujto se po flet me ose DENON ate PALLOSHIN qe ka ne krevat,apo me JEBACET e saj.

  PLEHRE.....FEMARUCE.
   
 14. snatch

  snatch Dictum Factum

  Faktin qe shqiptari ne gjith boten eshte mundu dhe ka arrit t’kete nje jete cilesore me gjerat me normale si ato materialiste, ose ne karrier. Dhe shqiptaret ne shqiperi Qeveria nuk i lejon te ngrejn koken as ne bisnese, as femijeri.. asnje lloj sektori per permirsimin e jeteses duke mos pasur nevoje as zili asnje shtet ne europe. Si me Turizem si ne Bujeqesi, ose ate Shkollor,dhe histori. Jemi gati ne 2020 po behet 30 vite qe humben jeten njerez per permirsimin e ketije kombi dhe prap jemi tek 0.

  Shqiperia i vetmi shtet ne bote qe ndan kufijte me tokat e veta.
   
 15. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Bad Teacher me femijet e saj te cilet duan te sekuestrojne ne menyre te paligjeshme dhe kriminale pasurine e te tjereve.

  Venom and Lumi are lovers!

  Who's the doctor?


  Bad Teacher and Balahk are co conspirators!


  Adea
   

Shpërndajeni këtë faqe