Urime dhe pershendetje

Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. gurax
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  38,368
 2. tola77
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,795
 3. antip
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  12,682
 4. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,112
 5. antip
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,992
 6. alinos
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  4,845
 7. FIXHI USA
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  17,642
 8. Scorpion
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  5,331
 9. Hellena
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  5,777
 10. eniad
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  5,509
 11. gezim lame
  Përgjigje:
  216
  Shikime:
  65,807
 12. Scorpion
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,278
 13. I love new york
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  66,554
 14. Ruri
  Përgjigje:
  78
  Shikime:
  29,745
 15. zoulou
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  4,117

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...