Urime dhe pershendetje

Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. olti
  Përgjigje:
  1,756
  Shikime:
  59,194
 2. mars
  Përgjigje:
  571
  Shikime:
  171,582
 3. albavina
  Përgjigje:
  328
  Shikime:
  72,041
 4. abs
  Përgjigje:
  292
  Shikime:
  167,042
 5. SEXY_FIERAKE
  Përgjigje:
  279
  Shikime:
  111,499
 6. gezim lame
  Përgjigje:
  216
  Shikime:
  65,807
 7. Shqiptarja
  Përgjigje:
  205
  Shikime:
  95,177
 8. ameba
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  67,969
 9. I love new york
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  66,554
 10. qershia
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  37,038
 11. Daniel H
  Përgjigje:
  194
  Shikime:
  88,798
 12. dahlia
  Përgjigje:
  191
  Shikime:
  61,411
 13. ladouce2005
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  46,514
 14. Kondrapedali
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  41,330
 15. Kordelja
  Përgjigje:
  144
  Shikime:
  43,465

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...