Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,933
 2. genci
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,413
 3. Raif
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,837
 4. Erison700
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,780
 5. Elbasanllije
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  4,844
 6. Furor Aquila
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,051
 7. Furor Aquila
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,472
 8. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  891
 9. TONY
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  14,624
 10. Raif
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,358
 11. Martin Gora
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  8,445
 12. usta_Qima
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,089
 13. Ema
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  4,493
 14. AnaBlue
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  17,006

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...