Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,994
 2. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,106
 3. admin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  777
 4. admin
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,033
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  889
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  843
 7. SNAP
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,211
 8. Balahk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  854
 9. SNAP
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  742
 10. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  985
 11. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  833
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,372
 13. SNAP
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,908
 14. ervisivv
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,431
 15. juljana
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  3,380

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...