Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Alba Shehi
  Përgjigje:
  573
  Shikime:
  352,976
 2. Diavolessa
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  173,240
 3. Mjekimi me bime
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  110,428
 4. ^buster^
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  98,310
 5. Raif
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  87,025
 6. rili
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  85,058
 7. Dua
  Përgjigje:
  150
  Shikime:
  84,320
 8. Anavlore
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  73,378
 9. @d@
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  56,594
 10. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  51,388
 11. lorigirl
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  49,667
 12. Raif
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  44,455
 13. eis
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  40,234
 14. Qielli
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  32,446
 15. Raif
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  32,063

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...