Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,917
 2. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,535
 3. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  679
 4. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,143
 5. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  708
 6. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  679
 7. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  660
 8. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  569
 9. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  709
 10. Megg
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  3,916
 11. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  639
 12. admin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,083
 13. Triumfi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,328
 14. ilirjan
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,507
 15. Fioralba
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  6,642

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...