Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. AnaBlue
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  17,006
 2. Ema
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  4,493
 3. usta_Qima
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,089
 4. Martin Gora
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  8,445
 5. Raif
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,358
 6. TONY
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  14,624
 7. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  891
 8. Furor Aquila
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,472
 9. Furor Aquila
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,051
 10. Elbasanllije
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  4,844
 11. Erison700
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,780
 12. Raif
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,837
 13. genci
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,413
 14. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,933
 15. qen_ujk
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,575

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...