Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  6,214
 2. hassanyacu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  243
 3. Valmir D
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,204
 4. pirro18
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  289
 5. vinjol
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,015
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,898
 7. Wii
  Përgjigje:
  79
  Shikime:
  10,498
 8. pirro18
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  146
 9. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  206
 10. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  231
  Shikime:
  179,059
 11. Daja
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  471
 12. Daja
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  325
 13. Ministri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,619
 14. Shkrimtari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  814
 15. menileek
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,357
 16. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  894

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...