Sociologjia

Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,895
 2. CoachBruna
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  724
 3. Jasmin
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  2,681
 4. Blendi
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,127
 5. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  4,412
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  9,399
 7. mirdita
  Përgjigje:
  278
  Shikime:
  22,595
 8. Balahk
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  5,739
 9. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,099
 10. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  736
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  3,812
 12. Sweet
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,267
 13. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,702
 14. Valmir D
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  794
 15. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  613

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...