Sociologjia

Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  553
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  173
  Shikime:
  8,311
 3. Ismail.Qemali
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,302
 4. Petroninsja
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  4,223
 5. odeon
  Përgjigje:
  184
  Shikime:
  5,533
 6. lindita
  Përgjigje:
  164
  Shikime:
  14,878
 7. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,921
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,212
 9. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  98
  Shikime:
  6,520
 10. Solaris
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,137
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  4,530
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  267
  Shikime:
  18,835
 13. olololol
  Përgjigje:
  90
  Shikime:
  13,469
 14. Megg
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  3,568
 15. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,830

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...