Shkodërlocja jonë

Mirësevini në forumin e shkodërloces sonë të dashur. Humor dhe bejte për të gjithë :)

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. paradise
  Përgjigje:
  455
  Shikime:
  95,857
 2. ShkodraniNY
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  4,200
 3. Karl_von_Ghega
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  10,875
 4. eis
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  12,873
 5. Tarasi
  Përgjigje:
  137
  Shikime:
  20,097
 6. nicolin
  Përgjigje:
  241
  Shikime:
  68,549
 7. genci
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  12,859
 8. genci
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,574
 9. the_white_panther
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,818
 10. Karl_von_Ghega
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  13,926
 11. lovedevotion
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,168
 12. Gileke
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,550
 13. bebi
  Përgjigje:
  107
  Shikime:
  16,609
 14. Cakmaku
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,258
 15. genci
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  6,682

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...