Shkodërlocja jonë

Mirësevini në forumin e shkodërloces sonë të dashur. Humor dhe bejte për të gjithë :)

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. genci
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  12,240
 2. Sara
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,513
 3. COKOLLATA
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  940
 4. Marin
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,271
 5. albio
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  919
 6. albio
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  869
 7. drini@
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  819
 8. skodrinon
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,562
 9. R.HOTI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,049
 10. R.HOTI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  918
 11. Izabela
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,232
 12. milo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  882
 13. R.HOTI
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  858
 14. Mobster
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  865
 15. genci
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,254
 16. Gentiani1
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  895

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...