Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. engjelli
  Përgjigje:
  504
  Shikime:
  232,420
 2. POMPACIU
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  8,005
 3. Darien
  Përgjigje:
  186
  Shikime:
  71,259
 4. POMPACIU
  Përgjigje:
  204
  Shikime:
  69,803
 5. Doctorpc
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  27,137
 6. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  25,314
 7. kuriozi000000000000000000
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  19,425
 8. Admirali
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  16,637
 9. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  14,052
 10. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  13,120
 11. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  12,873
 12. folldashi
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  11,728
 13. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  11,010
 14. seseli
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  10,905
 15. a1
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  8,784
 16. S6T6N6
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  8,349
 17. Sulo_Kapedani
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  7,879

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...