Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  8,635
 2. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,043
 3. Gay
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  996
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,062
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,204
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,169
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  873
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  828
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  859
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  653
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  537
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  530
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  565
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  494
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  712

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...