Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Princesha
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  21,750
 2. LauraLaura
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,677
 3. bulkthi
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,709
 4. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,933
 5. MeLoDy
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  6,368
 6. Kordelja
  Përgjigje:
  100
  Shikime:
  91,698
 7. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,213
 8. Melisa
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,134
 9. Nexhmedin Fazliu
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  10,220
 10. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,287
 11. lim
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  15,495
 12. Holland2010
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,848
 13. DRITAN SEJAMINI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,216
 14. GENIU$
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,354
 15. olololol
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,368

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...