Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  474
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  486
 3. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,195
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  908
 5. Jaup Zenuni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,578
 6. Shaban Cakoli
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,188
 7. ARTAN GJELI
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  4,046
 8. Ildri
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  29,947
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,197
 10. gaforja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,155
 11. Sonia007
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,663
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  59,145
 13. Shkrimtari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,388
 14. joetisti_
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,512
 15. Adonis
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  5,776

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...