Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. sauron
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,192
 2. harap
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  579
 3. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,410
 4. Ema
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,355
 5. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  20,169
 6. EvEr8
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  605
 7. nycattorney
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  718
 8. alinos
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  13,335
 9. harap
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  5,806
 10. ledioni
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,937
 11. Juela
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,637
 12. nira
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  27,552
 13. Blendi
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,878
 14. EvEr8
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  750
 15. shuquri
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,013

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...