Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Anavlore
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  30,511
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,142
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,510
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,027
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,076
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,252
 7. Brilliant
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  793
 8. DRITAN SEJAMINI
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  3,666
 9. MeLoDy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  68,923
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,913
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,237
 12. samanta
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,033
 13. sonora
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  9,327
 14. Kenti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,120
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  702

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...