Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. shkrimi
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,696
 2. Samuel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  5,436
 3. Silvin
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  697
 4. romeo
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  4,940
 5. Le_Routard
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,006
 6. Samuel
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  21,690
 7. susana
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  4,453
 8. Tanja
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  696
 9. Hipparchia
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  673
 10. voodoo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,025
 11. gentilushi
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  13,835
 12. renata
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,062
 13. MLK
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  677
 14. Zgalemi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,476
 15. Alba Shehi
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  4,087

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...