Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Smoky_Angel
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  48,679
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,818
 3. Narkomane
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  4,731
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  841
 5. arlonliko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  494
 6. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,379
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  668
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  876
 9. TheLaw
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  6,659
 10. gjergji001
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  15,925
 11. mirdita
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  847
 12. mirdita
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,223
 13. Anavlore
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  29,368
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,038
 15. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,313

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...