Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. endri.inxh
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,540
 2. ADRIA
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  15,046
 3. Scientist
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,717
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,521
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  809
 6. master of puppets
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,410
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,128
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  788
 9. lule-bore
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  255,218
 10. Alephh
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,346
 11. Korcare_per_jete
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  8,795
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  12,665
 13. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,041
 14. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,899
 15. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  979

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...