Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Rrapatushja
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  2,748
 2. ana karenina
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  827
 3. zora
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,228
 4. n
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,461
 5. anonimo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  648
 6. TranofiljA
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,026
 7. oneo
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  4,073
 8. i'll_wait_4_U_in_Heaven
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  5,658
 9. mengjesi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  651
 10. dirty vegas
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  2,368
 11. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,156
 12. ReDe Cohen
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,391
 13. zog
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  720
 14. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,143
 15. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,542

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...