Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Goca
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  47,067
 2. katsune
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  6,981
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  18,515
 4. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  624
 5. miku-yt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,104
 6. dr love
  Përgjigje:
  1,413
  Shikime:
  123,167
 7. Fawkey
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  465
 8. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  169
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  144

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...